ویدانه لودینگ

زمان انتشار به‌روزرسانی 2.4 بازی Genshin Impact اعلام شد

۱۵۶  بازدید . زمان انتشار:   سال ۱۴۰۰

0اشتراک گذاری
علم و فناوری / هوش مصنوعی

علم و فناوری / هوش مصنوعی

829  ویدیو  .  647.7 هزار  بازدید

شرکت miHoyo تاریخ انتشار آپدیت 2.4 بازی Genshin Impact را اعلام کرد. این به‌روزرسانی جدید قرار است در تاریخ 15 دی (5 ژانویه 2022) عرضه شود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، به‌روزرسانی 2.4 بازی Genshin Impact شامل شخصیت‌ها، لباس‌ها، یک منطقه‌ی مرموز جدید و بازگشت رویداد Lantern Rite و Jade Chamber نابود شده خواهد بود. به طور دقیق در این به‌روزرسانی، دو شخصیت جدید Polearm در قالب‌های Shenhe با کرایو و یون جین به فهرست قابل بازی اضافه شده‌اند. همچنین در مورد لباس‌ها، شخصیت Ningguang لباس Evening Gown و شخصیت Keqing لباس Splendor را دریافت می‌کنند. Lantern Rite یک رویداد Liyue محسوب می‌شود و این دو شخصیت‌ بر اساس رویداد مذکور هستند.

Enkanomiya منطقه‌ی جدیدی است که در به‌روزرسانی 2.4 به بازی Genshin Impact اضافه می‌شود. این منطقه به عنوان “بقایای یک شهر زیر آب که هزاران سال در زیر منطقه‌ی Inazuma قرار داشته است”، توصیف می‌شود. این منطقه یک جزیره‌ی شناور بزرگ در زیر اقیانوس است که دائماً توسط Abyss رو به فرسایش قرار دارد. او زمانی توسط اجداد کسانی که اکنون در جزیره‌ی Watatsumi زندگی می‌کنند، ساکن گردید. لازم به ذکر است که منطقه‌ی جدید به لطف خورشید مصنوعی خود که Dainichi Mikoshi نام دارد، یک چرخه‌ی شب و روز خواهد داشت.

نظرات