ویدانه لودینگ
راهنمای ویدامگ

برای آپلود ویدیو در ویدانه باید از سرویس ویدامگ استفاده نمایید؛ ویدامگ خدمتی جدید از وبسایت ویدانه است که به عنوان مجله ویدیویی ویدانه شناخته می‌شود. ویدامگ نیز مانند ویدانه کاربر محور (UGC) می‌باشد یعنی تمام محتوای آن را کاربران عرضه می‌کنند. در ویدامگ شما می‌توانید برای خود یک صفحه بسازید و با آن کسب درآمد کنید. کسب درآمد از دو طریق فروش اشتراک و یا تبلیغات صورت می‌پذیرد. دقت داشته باشید ساخت ویدامگ، رایگان بوده و هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت.

شما به سه طریق می‌توانید ویدیوی خود را در ویدامگ آپلود نمایید؛

  1. بارگزاری مستقیم: در روش اول شما می‌توانید ویدیو را از حافظه دستگاه شخصی خود انتخاب و اقدام به بارگزاری نمایید.
  2. بارگزاری با لینک: در این روش شما می‌توانید لینک دانلود ویدیوی موردنظر خود را با فرمت MP4 از سرورهای داخل ایران و یا لینک صفحه ویدیوی موردنظر شما در سرویس یوتیوب را برای ابزار بارگزاری ویدانه کپی/پیست نمایید تا فرآیند آپلود ویدیو در سرورهای ویدانه به طور اتوماتیک انجام پذیرد.
  3. بارگزاری از ویدانه: ویدیوی موردنظر خود را در بین هزاران ویدیوی موجود در وبسایت ویدانه با قابلیت سرچ کلمه کلیدی و انتخاب ویدیوی موردنظر در کمتر از 10 ثانیه انتخاب کنید تا فرآیند قرارگیری ویدیو در ویدامگ شما به طور اتوماتیک انجام شود.

در هر سه روش، پیش از انتشار ویدیو می‌توانید اطلاعات ویدیو را به صورت اختصاصی و دلخواه درج و اقدام به ویرایش ویدیو از قبیل برش و حذف بخش‌هایی از ویدیو، چسباندن زیرنویس و دوبله و... نمایید. دنیایی از امکانات در ویدامگ در انتظار شماست.