ویدانه لودینگ
تبلیغات

تبلیغات ویدانه

اگر به دنبال افزایش بازدید صفحات خود هستید، بهترین گزینه پیش روی شما استفاده از تبلیغات است. ویدانه به عنوان یک سرویس اشتراک ویدیویی کاربر محور، یک گزینه ایده‌آل برای تبلیغات شما به شمار می‌رود. روزانه بیش از ده‌ها هزار نفر از ویدانه بازدید می‌کنند. این میزان بازدید کننده، تضمینی برای دیده شدن آگهی شماست.

ما به پشتوانه تیم حرفه‌ای و کاربلد ویدانه، می‌توانیم انواع مختلفی از تبلیغات را خدمتتان ارائه دهیم. دو دسته اصلی از تبلیغات وجود دارد که در ویدانه از آن‌ها استفاده می‌کنیم. دسته اول شامل پری‌رول‌ها و دسته دوم شامل همسان‌ها می‌باشد که در ادامه به هر کدام از آنان می‌پردازیم.

تبلیغات پری‌رول (Pre-roll):

به آگهی‌های قبل از پخش ویدیو گفته می‌شود. این آگهی‌ها به دو شکل قابل نمایش هستند که در زیر به آنان اشاره‌ای می‌کنیم.

Pre-roll Video:

تبلیغات پری‌رول ویدیویی (ویدیوی قبل از پخش) به آگهی‌های تبلیغاتی گفته می‌شود که در قالب ویدیو و برای مدت زمان کوتاهی تهیه می‌شوند. این آگهی‌ها پیش از شروع ویدیو، به کاربر نشان داده می‌شوند. ثانیه‌های ابتدایی تبلیغات پری‌رول ویدیویی از اهمیت بسزایی برخوردارند. مهم‌ترین نکته در تاثیرگذاری این تبلیغات همان چند ثانیه ابتدایی آگهی می‌باشد. در سرویس ویدانه امکان اضافه کردن گزینه CTA به تبلیغات پری‌رول ویدیویی وجود دارد. به این ترتیب شما به راحتی می‌توانید کاربر را به صفحه مورد نظر خود هدایت کنید.

Pre-roll Banner:

تبلیغات پری‌رول بنری (بنر قبل از پخش) به آگهی‌های تبلیغاتی گفته می‌شود که در قالب یک بنر تهیه می‌شوند. این آگهی‌ها برای مدت زمان کوتاهی قبل از پخش ویدیو، نمایش داده می‌شوند. مهم‌ترین عامل موفقیت این تبلیغات، جذابیت بنر ساخته شده می‌باشد. در سرویس ویدانه امکان اضافه کردن گزینه CTA به تبلیغات پری‌رول بنری وجود دارد. به این ترتیب شما به راحتی می‌توانید کاربر را به صفحه مورد نظر خود انتقال دهید.

تبلیغات همسان:

ه تبلیغاتی که در جای مشخصی از پلتفرم قرار می‌گیرد، تبلیغات همسان گفته می‌شود. این تبلیغات انواع مختلفی داشته و در ویدانه دو مدل از آن قابل سفارش است. در ادامه نگاهی به تبلیغات همسان می‌اندازیم.

تبلیغات همسان ویدیویی:

این تبلیغات شامل ویدیوهای چند ثانیه‌ای می‌شود که در کنار نوار ابزار کنار ویدیو قابل نمایش هستند. برای کارایی بیشتر، امکان اضافه کردن متن و گزینه CTA وجود دارد. این تبلیغات ابعاد مشخصی دارند. لذا قبل از ثبت تبلیغ و ساخت آن، با همکاران ما تماس گرفته و از ابعاد دقیق مطلع شوید.

تبلیغات همسان بنری:

این تبلیغات که از پربازدیدترین نوع تبلیغات به شمار می‌رود، در جایگاه‌های مختلفی از سایت قابل رویت هستند. در این تبلیغات شما با استفاده از یک بنر در ابعاد مشخص، صفحه یا محصول خود را به کاربران نشان خواهید داد. پیش از ثبت سفارش، از ابعاد دقیق بنر مطلع شوید.

برای ثبت سفارش و رزرو تبلیغات خود در سرویس اشتراک ویدیویی ویدانه، می‌توانید از طریق صفحه  تماس با ما  اقدام نمایید.