ویدانه لودینگ
ویدانه

live-icon

عمل موفقیت آمیز گردن دختری که 90 درجه خم شده بود

۶۹  بازدید . زمان انتشار:  ۳ هفته پیش

0اشتراک گذاری
اخبار روز

اخبار روز

697  ویدیو  .  43.1 هزار  بازدید

جدیدترین اخبار روز را اینجا رصد...

دکتر راجاگوپالان کریشنان، یک پزشک هندی به شکل رایگان گردن خمیده دختر پاکستانی را با موفقیت جراحی کرده و او را به زندگی عادی باز گردانده است. در ادامه مطلب می توانید این ویدئو تاثیرگذار را مشاهده کنید

پخش آنلاین

یک دختر 13 ساله پاکستانی که گردن او به دلیل اختلال عضلانی، سال‌ها با زاویه 90 درجه خم شده بود، این روزها او به زندگی عادی برگشته و عمل جراحی گردن او موفقیت‌آمیز بوده است. این دختر که افشین نام دارد زمانی که ده ماهه بود از دست خواهرش افتاد و این مشکل برایش بوجود آمد. وی پس از آن به دلیل همین عارضه نتوانست هرگز به مدرسه برود و یا با دوستانش بازی کند و حتی قادر نبود نیازمندی‌های خود را بر طرف کند.

جمیلان بی‌بی، مادر افشین گفت: او نمی‌توانست راه برود، غذا بخورد یا حرف بزند. او فقط روی زمین دراز می‌کشید و ما در همه چیز به او کمک می‌کردیم.

خانواده افشین که اهل ایالت سند پاکستان است برای دسترسی به درمان مناسب او تلاش زیادی کرد اما سعی آن‌ها بی‌نتیجه بود.

حالا دکتر راجاگوپالان کریشنان، یک پزشک هندی به شکل رایگان گردن خمیده او را با موفقیت جراحی کرده و او را به زندگی عادی باز گردانده است.

افشین پس از عمل جراحی می‌تواند راه برود، صحبت کند و خودش غذا بخورد. زخم‌های جراحی او بهبود یافته و دکتر کریشنان هر هفته او را از طریق اسکایپ معاینه می‌کند.

نظرات
ویدئوهای مشابه
ویدانه لودینگ