ویدانه لودینگ

گوشی تاشو هواوی رونمایی شد

۲.۳ هزار  بازدید . زمان انتشار:   سال ۱۳۹۷

0اشتراک گذاری
معرفی و بررسی گوشی‌ها

معرفی و بررسی گوشی‌ها

187  ویدیو  .  137.8 هزار  بازدید

همانطور که طبق شایعات قبلی شنیده بودیم، موبایل تاشو 5G هواوی با نمایشگر رو به بیرون تا شونده (!) ارایه می شود. اینکه فرم فکتور آن به چه شکل خواهد بود را نمی دانستیم که حالا به لطف تصویر لو رفته از بنر در حال نصب مراسم می توانیم تصوری نسبت به آن داشته باشیم.

نکته قابل توجه، لولا هواوی میت ایکس است که به نظر نمی رسد گپی داشته باشد. همچنین این نمایشگر بر خلاف گلکسی فولد، ناچ ندارد!

به نظر می‌رسد که هواوی تنها یک نمایشگر تاشو روی این Mate X استفاده کرده باشد و بر خلاف سامسونگ که نمایشگر دومی برای حالت بسته دستگاه در نظر گرفته است، نمایشگر دومی وجود نداشته باشد. این راهکار می‌تواند جالب باشد و باید دید که تصمیم هواوی برای نیمه دوم نمایشگر که در حالت بسته، پشت دستگاه قرار می‌گیرد چیست؟ همچنین حسگر اثرانگشت روی لبه دستگاه به نظر می رسد و دوربین سه گانه هم برای آن گزارش شده است.

همچنین همانطور که میبینید دیگه بخش برش نخورده در لبه سمت راست قرار دارد که هنوز کاربرد ویژه آن مشخص نیست و شاید محل قرار گیری دوربین ها باشد. در نمونه سامسونگ شاهد بکارگیری ناچ برای قرار گرفتن دوربین های داخلی بودیم.

نکته قابل توجه دیگر که در میت ایکس (Mate X) دست هواوی را از سامسونگ جلو می اندازند این است که آن از شبکه 5G پشتیبانی میکند. این موضوع است که گوشی تاشو سامسونگ از آن بی بهره است و فقط نسخه خاصی از خانواده گلکسی اس ۱۰ پلاس از آن پشتیبانی می کند. می دانیم که هواوی مودم 5G خود را با نام Balong 5000 دارد و در این زمینه محدودیت و وابستگی ندارد. سامسونگ در نسخه 5G گلکسی اس ۱۰ پلاس از چیپست کوالکام استفاده کرده است.

نظرات
ویدئوهای مشابه
ویدانه لودینگ